Категорія
Новини
Дата

InSoft Partners придбала частку ІТ-компанії Forbytes та трансформувалася у Software Development Holding

InSoft Partners, що з початку повномасштабної війни проінвестувала у чотири ІТ-компанії (Inoxoft, Linkup Studio, Indeema Software та Artjoker), придбала частку в Forbytes, повідомили в компанії. Сторони не розкривають розмір частки та суму угоди, але відомо, що йдеться не про контрольний пакет.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Компанію Forbytes створено 2011 року, у ній працюють понад 100 співробітників переважно senior рівня. Більшість клієнтів Forbytes знаходяться в Швеції.
  • Також у InSoft Partners оголосили про наступний етап своєї трансформації – у Software Development Holding. Зараз InSoft Partners має частки в пʼяти компаніях із загальною чисельністю близько 600 працівників та, як зазначають у холдингу, за песимістичними оцінками, з капіталізацією близько $30 млн.
  • «Оскільки ми операційно залучені в наші компанії на щоденній основі, поєднав окремі експертизи (наприклад, у лідогенерації, роботі делівері та фінансах), ми можемо суттєво пришвидшити масштабування компаній», – зазначає засновник InSoft Partners Віталій Горовий.
  • Він додав, що модель холдингу дає можливість компаніям «швидше переходити в іншу лігу задля підписання контрактів з більш крупними клієнтами».

Контекст

InSoft створювався у 2016 році як інвестиційний фонд, потім став інвестиційною керуючою компанією, де його фаундер Віталій Горовий разом із партнерами (Роман Прокофʼєв та Євген Собакарьов із Jooble та Василь Хмельницький з UFuture) інвестували в різні ІТ-проєкти.

З1 березня 2022 року InSoft Partners стала партнером львівських сервісних компаній Inoxoft та Linkup Studio. Угоди також закрили за мультиплікаторами мирного часу.

У травні засновник інвестиційної холдингової компанії InSoft Partners Віталій Горовий придбав частку львівської сервісної компанії Indeema Software, повідомила пресслужба InSoft Partners.

Фокус InSoft Partners – частки в сервісному IT B2B-бізнесі. Холдинг залучається в операційні процеси задля масштабування та збільшення вартості портфельних компаній. Серед екзитів: ITernal Group, Core Value, Cloudfresh, ucode IT academy. Серед контрагентів, у чиїх інтересах було зроблено попередні екзіти: OakTree Capital Management, UST Global. Серед поточних проєктів: InoXoft, Linkup Studio, Indeema Software.

Бізнес-стратегія InSoft Partners – купувати частку в IT-компанії, допомагати їй зростати у кілька разів, щоб потім вийти з капіталу з прибутком. Улітку 2021 року за таким принципом компанія в синдикаті з маркетинговим агентством Belkins інвестувала в реселера ліцензій Cloudfresh. Екзит відбувся вже в грудні –засновники, українці Богдан Кубенко і Олег Максимович та чех Радек Левіцек, викупили свої частки назад.

За тією ж схемою пройшла угода зі школою програмування ucode IT academy у київському інноваційному парку UnitCity. UFuture Василя Хмельницького викупив частку партнера через півтора року після старту проєкту. 

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні