Компанія «Інтергал-Буд» потенційно готова взятись за добудову проблемних об’єктів у портфелі «Київміськбуду», повідомила Forbes Ukraine комерційна директорка Анна Лаєвська. Однак такі проєкти повинні мати плюсову економіку.
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- Якщо «Київміськбуд» буде готовий віддати частину своїх проєктів в ринок, «Інтергал-Буд» розгляне можливість їх завершення, розповіла Лаєвська.
- «Ми, як і будь-який бізнес, керуємось метою заробітку. І якщо якийсь із проєктів «Київміськбуду» здатен буде дати прибуток нашій компанії, ми готові це розглянути», – каже вона.
- Зараз проєкти «Київміськбуду», а це 22 ЖК на понад 100 будинків різного ступеню готовності, на паузі. Компанія шукає кошти для відновлення будівництва.
Контекст
Добудова обʼєктів інших забудовників – не новий досвід для «Інтергал-Буду».
Компанія завершує один проєкт «Укрбуду» – ЖК Sky Avenue у Києві. «Ми викупили його ще на етапі, коли компанія («Укрбуд». – Forbes) відчувала труднощі, але була живою», – розповіла Лаєвська.
Перший будинок проєкту добудовано, введено в експлуатацію та заселено, тривають будівельні роботи по другому будинку, є плани з виходу на будівництво третього, повідомили в компанії.
«Інтергал-Буд» у 2021 році вів перемовини щодо добудови обʼєктів «Укрбуду». Але згодом відмовився через надвисокі ризики проєктів, розповіла Лаєвська.
18 житлових комплексів «Укрбуду» передали компанії «Київміськбуд» для завершення будівництва. Сім введено в експлуатацію та п’ять введено частково.
Пандемія COVID-19, війна та фактор «Укрбуду» – основні причини фінансових проблем «Київміськбуду», випливає з аудиту компанії, проведеного у 2023 році.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.