Категорія
Новини
Дата

Кабмін створив нове відомство на базі Держагентства інфраструктурних проєктів і «Укравтодору»

Уряд створив на базі Державного агентства інфраструктурних проєктів та Державного агентства автомобільних доріг нову структуру – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Нове відомство створено для оптимізації робочих процесів для планування та реалізації проєктів, зауважив Шмигаль.
  • За його словами, реалізація плану великого відновлення України стане важливою частиною співпраці з ЄС.
  • «Вже зараз ми знаємо джерела надходження 110 млрд грн на відбудову цього року. Водночас ми розраховуємо, що нам вдасться акумулювати в шість разів більше коштів, аби уже в 2023-му відновити якнайбільше інфраструктури та житла українців», – зазначив Шмигаль.

Контекст

Напередодні прем’єр-міністр з урядовою командою в Ірпені дав старт напряму «Відбудова України» в межах платформи United24. Планується відновити 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила. Шмигаль заявив, що є чотири ключові джерела фінансування проєктів відновлення в цьому році: конфісковані російські активи, кошти бюджету, кошти міжнародних партнерів та кошти донорів, які зібрані на платформі United24.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні