Категорія
Новини
Дата

Канада запровадила нові санкції проти Росії. У списку – компʼютерна техніка, предмети розкоші та 14 фізосіб

Канада заборонила ввезення з РФ та експорт до Росії предметів розкоші та компʼютерної техніки, а також запровадила санкції проти 14 фізичних осіб з Росії. Про це йдеться у заяві МЗС Канади.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Нові санкції передбачають заборону на експорт/імпорт предметів розкоші, у тому числі деяких типів алкогольних напоїв, алмазів, тютюнових виробів, деяких текстильних виробів та спортивного одягу, взуття, аксесуарів, ювелірних виробів, посуду та предметів мистецтва.
  • Заборонено ввезення в Росію компʼютерів, дисководів і накопичувачів, моніторів, принтерів, модемів, клавіатур, компʼютерних миш, мобільних телефонів, телевізорів, акумуляторів тощо.
  • Персональні санкції запроваджено проти голови Радбезу Олега Бєлозьорова, ексглави «Уралхіма» Дмитра Мазепіна та його сина автогонщика Нікіти Мазепіна, підприємця Олександра Лебедєва, бізнесмена Фархада Ахмедова та підприємця Давида Давидовича.
  • Під санкції потрапили члени родини бізнесмена Геннадія Тимченка.
  • Нові заходи торкнулися власника групи компаній ЕСП Григорія Березкіна, власника та президента групи компаній «Меркурій» Ігоря Кесаєва, голови ПАТ «Россети» Андрія Рюміна.

Контекст

З початку нападу РФ на Україну Канада запровадила санкції проти майже 1000 фізичних та юридичних осіб із РФ, України та Білорусі. Усього з моменту окупації Криму канадські санкційні заходи торкнулися понад 1400 фізосіб та структур.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні