Категорія
Новини
Дата

«Київстар», Vodafone і «Датагруп-Volia» внесуть 400 млн грн у фонд United24

«Київстар», Vodafone та «Датагруп-Volia» нададуть понад 400 млн грн ($13 млн) благодійних внесків у фонд United24. Це перші технологічні компанії, що дали гроші на розбудову цифрової держави, повідомила пресслужба Мінцифри.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • «Київстар», Vodafone і «Датагруп-Volia» одні з перших підтримали розвиток цифрової України у рамках United24, зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. «Дуже приємно, що саме український бізнес першим підтримав нашу ініціативу», – додав він.
  • На конференції Ukrainian Recovery Conference Мінцифри підписало меморандуми про співпрацю із «Київстаром», Vodafone та «Датагруп-Volia».
  • «Своїм прикладом ми хочемо надихнути інші українські та іноземні компанії підтримати ініціативу президента України зі збору пожертв на користь найскорішого відновлення мирного майбутнього нашої держави», – зазначив президент «Київстара» Олександр Комаров.

Контекст

Через російське військове вторгнення припинили працювати понад 3000 базових станцій мобільних операторів, повідомили в Мінцифри.

На кінець травня у «Київстара» працювало 30% базових станцій у Донецькій області, а в Луганській – нуль. У травні компанія відновила роботу 200 станцій. Лише у Київській, Чернігівській та Сумській областях було пошкоджено близько 30–35% усіх станцій, близько 10–15% зруйновано. 

«Vodafone Україна» заявляв, що на відновлення знищеної війною інфраструктури знадобиться понад 1,5 млрд грн.

Український уряд 4 липня у швейцарському Лугано представив план відбудови України United 24, над яким останні два місяці Кабмін та Офіс президента працювали у рамках Національної ради відновлення. План являє собою набір документів, які описуть майже всі ключові сфери та галузі української економіки. Орієнтовна вартість його втілення – $750 млрд до 2032 року.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні