26 квітня на підприємство критичної інфраструктури КП «Київтеплоенерго» з обшуками прийшли працівники Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві та Служби безпеки України, йдеться у повідомленні КП. Слідчі дії повʼязані з справою про закупівлю запчастин.
Оформлюйте передплату на 6 номерів Forbes Ukraine зі змістовними інтерв’ю, рейтингами та аналітикою, тепер зі знижкою 50%.
Ключові факти
- Згідно з повідомленням, обшуки пов’язані з ухвалою Печерського суду у справі про закупівлю важливих для роботи підприємства запчастин, що нібито була виконана з порушеннями.
- Пресслужба «Київтеплоенерго» повідомила, що через дії правоохоронців працівники підприємства виявились заблокованими в будівлях та не можуть повною мірою виконувати свою роботу.
- «Постійні обшуки, тим більше з процесуальними порушеннями, створюють загрозу зриву технологічних процесів вироблення електроенергії та тепла», – йдеться в заяві компанії.
- Також підприємство попередило, що втручання правоохоронців «може призвести до порушення схем роботи теплоенергетичної інфраструктури Києва та вплинути на процес надання послуг киянам».
- «Київтеплоенерго» зазначило, що готове співпрацювати з правоохоронцями й надавати всю необхідну інформацію.

- Категорія
- Рейтинги
- Дата
Контекст
«Київтеплоенерго» забезпечує столицю тепловою та електричною енергією. На підприємстві працюють понад 9000 працівників, які забезпечують роботу двох ТЕЦ, майже 200 котелень, понад 2700 км теплових мереж і сміттєспалювального заводу «Енергія».
Обшуки в «Київтеплоенерго» розпочалися у 2021 році. У травні 2023-го обшуки проходили в межах кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами при виконанні будівельно-монтажних робіт.
У жовтні слідчі дії проходили у межах кримінального провадження за підозрою в присвоєнні майна, службовому підробленні та службовій недбалості.
6 вересня в «Київтеплоенерго» відбувалися обшуки за висновками Держаудитслужби. Наприкінці жовтня співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) проводили обшуки у приміщеннях столичних ТЕЦ.

Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.