Категорія
Новини
Дата

Kormotech створює венчурний фонд для інвестицій у стартапи у сфері турботи про тварин

Виробник кормів для котів і собак Kormotech створює венчурний фонд Kormotech Ventures, йдеться у повідомленні компанії. Фонд зосередиться на пошуку стартапів, які мають запит на стартові інвестиції у галузі догляду за домашніми тваринами в Європі та США. 

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Kormotech Ventures, розташований у Великій Британії і буде займатись пошуком стартапів, інвестувати в інноваційні напрямки розвитку компанії на міжнародних ринках.
  • Крім того, компанія буде повністю управляти інвестиційними проєктами як мажоритарний акціонер. 
  • В Kormotech очікують, що фонд стане інкубатором для стартапів. Фонд масштабуватиме такі проєкти, розвиваючи рішення у сферах харчування, технологій та спроможні покращити життя домашніх тварин та їхніх власників. 
  • Першою інвестицією Kormotech Ventures стало придбання контрольного пакету акцій Rocketo, литовського стартапу із виробництва органічних кормів для собак методом ощадливої сушки при низьких температурах.

Контекст 

Kormotech з 2003 року виробляє харчування для котів і собак під брендами Optimeal, CLUB 4 PAWS, Гав!, Мяу!. Компанія має виробничі потужності в Україні та ЄС. 

Асортимент налічує понад 650 позицій. Kormotech реалізує у 40 країнах світу продукцію брендів та власних торгових марок партнерів.

За воєнний рік український виробник кормів для тварин «Кормотех» збільшив виторг зі $110 млн до $124 млн. Зростати допоміг експорт, який підскочив майже на чверть. Непересічний результат, особливо враховуючи, що компанія пішла з ринку Білорусі, на який припадало до 15% закордонних продажів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні