Категорія
Новини
Дата

Люди, що змінюють майбутнє світу. Четверо українок потрапили до списку молодих лідерів за версією журналу Time

2 хв читання

Американський журнал Time включив до списку молодих лідерів Time100 Next чотирьох українок: виконавчу директорку Центру протидії корупції (ЦПК) Дарʼю Каленюк, міністерку економіки Юлію Свириденко, медика-добровольця, засновницю батальйону «Госпітальєри», ветеранку та народну депутатку Яну Зінкевич і підприємицю, засновницю стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу Анастасію Волкову. 

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти

  • Виконавча директорка Центру протидії корупції Дарʼя Каленюк увійшла у номінацію «активісти». «Каленюк висвітлює російські воєнні злочини, докладно описуючи особисті наслідки для окремих українців. І вона ганьбить олігархів і компанії, які наживаються, вливаючи гроші в російську військову машину», – йдеться у коментарі Кеннета Рота – американського адвоката, правозахисника і письменника у картці номінантки.
Люди, що змінюють майбутнє світу. Четверо українок потрапили до списку молодих лідерів за версією журналу Time /Фото 1

Скріншот із сайту Time.com

  • Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко увійшла у номінацію «лідери». «Міністр Свириденко є символом стійкості українського народу. З такими молодими, розумними та рішучими лідерами, як вона, на чолі післявоєнне майбутнє України виглядає яскравішим, ніж будь-коли», – йдеться у коментарі міністра торгівлі США Джими Раймондо у картці номінантки.
Люди, що змінюють майбутнє світу. Четверо українок потрапили до списку молодих лідерів за версією журналу Time /Фото 2

Скріншот із сайту Time.com

  • Яна Зінкевич увійшла в номінацію «активісти». Вона відіграла важливу роль у порятунку українських життів на передовій. 28-річний військовий ветеран очолює цивільний медичний батальйон «Госпітальєри». Під її керівництвом надана допомога та евакуйовано тисячі військовослужбовців і цивільних. «Госпітальєри зібрали гроші для свого спеціального навчального центру зі спеціальним обладнанням, де команда Зінкевич може підготувати нове покоління волонтерів-парамедиків», – йдеться у коментарі.
  • Анастасія Волкова, яка увійшла в номінацію «інноватори», є засновницею проєкту Flurosat, що надає технологічні послуги аграрному бізнесу. Штучний інтелект аналізує супутникові фото і прогнозує проблеми, які можуть виникнути з врожаєм. В коментарі у картці номінантки зазначається, що компанія Волкової дає змогу таким гігантам, як General Mills і Kelloggʼs досягати своїх кліматичних цілей.
Люди, що змінюють майбутнє світу. Четверо українок потрапили до списку молодих лідерів за версією журналу Time /Фото 3

Скріншот із сайту Time.com

Контекст

Time100 Next – список молодих лідерів зі всього світу, який журнал складає з 2019 року. До нього входять митці, медики, урядовці, бізнесмени й науковці. Список не має чіткого вікового обмеження.

Минулого року до рейтингу TIME100 Next увійшли троє українців. Двоє урядовців – віцепремʼєр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та віцепремʼєр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. А також науковиця-математикиня Марина В’язовська, професорка Швейцарського федерального технологічного інституту. Вона є другою жінкою, яка отримала медаль Філдса – найвищу нагороду для математиків.

 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні