Категорія
Новини
Дата

Медичний сервіс Helsi інвестував $5 млн у розвиток за останні два роки

1 хв читання

Один із найбільших медичних сервісів Helsi, що майже на 70% належить оператору «Київстар», інвестував у розвиток продукту $5 млн протягом останніх двох років. Про це Forbes повідомив CEO Helsi Євген Донець.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Ключові факти

  • Протягом двох років інвестиції у Helsi, склали $5 млн від акціонерів компанії та профіцитних бізнес-моделей сервісу, розповів Forbes CEO Helsi Євген Донець. Приблизно третину цих грошей спожила B2C-команда, додав він.
  • На послугу розшифровки аналізів за допомогою штучного інтелекту Helsi+ пішло не більше $400 000 з цього бюджету. Її компанія запустила 10 червня 2024-го. ШІ розшифровує розгорнутий аналіз крові, сечі, гормонів, заліза, ліпідограми. Транскрибувати можна аналізи, зроблені у медичних лабораторіях Synevo, «Діла» та «Ескулаб». 
  • Поки що ШІ-функція Helsi+ безкоштовна, але до кінця 2024-го може стати частиною підписки для користувачів. «Послуга точно повинна приносити фінансові бенефіти», – каже Донець.

Контекст

Helsi почали розробляти у 2016-му. Спочатку система дозволяла виключно записатись на візит до лікаря. Нині сервіс дозволяє переглядати історії відвідувань і медичні документи, зокрема вакцинації, отримувати електронні рецепти й віддалену відеоконсультацію. 

Медичний сервіс станом на перший квартал 2024-го мав 27 млн користувачів. У серпні 2020 року «Київстар» придбав частку в Helsi за 555,74 млн грн. В юрособі ТОВ «Хелсі Україна» мобільному оператору належить частка у 69,99%. 

Основна функція Helsi – онлайн-запис до лікаря – безкоштовна. Компанія заробляє на підписках від лікарень, а з 1 червня 2024-го продає підписку і для користувачів. Вартість – від 79 грн на місяць до, або 959 грн на рік. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні