Категорія
Новини
Дата

Мережа супермаркетів АТБ відновлює роботу у Києві, Харкові та Київській області

Компанія «АТБ-маркет» відновлює діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» у місті Київ, Харків та Київської області, йдеться у повідомленні на сайті мережі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У місті Київ додатково відкрито 11 магазинів, ще 10 – у Київської області: у містах Бориспіль, Яготин, с. Софіївська Борщагівка. Загальна кількість діючих магазинів мережі «АТБ» у місті Києві на сьогодні складає 45 торговельних об єктів.
  • У місті Харкові додатково відкрили вісім магазинів «АТБ». Загальна кількість діючих магазинів у місті на сьогодні складає 45 торговельних об єктів. 
  • В умовах військової агресії магазини мережі «АТБ» працюють в посиленому режимі. Графік їх роботи корегується у відповідності до регіону та місця розташування, а також з урахуванням загострення бойових дій.
  • Деякі магазини у містах, які знаходяться у зонах бойових дій тимчасово закриваються. При стабілізації ситуації вони відновлюють свою діяльність. Інформація про роботу магазинів оновлюється щоденно.

Контекст

21 березня Мережі супермаркетів «АТБ-Маркет», «Сільпо» та «Фора» оголосили про закриття десятків магазинів через локальні бойових зіткнення та постійну повітряну загрозу.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні