Категорія
Новини
Дата

Meta вирішила поки не запускати додаток мікроблогів Threads в Європі – Bloomberg

Додаток мікроблогів Threads, запуск якого Meta анонсувала цього тижня, поки що не буде доступний в країнах ЄС, пише Bloomberg із посиланням на обізнане джерело. Компанія очікує від європейської влади інструкцій щодо нових правил конкуренції. 

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Йдеться про Закон про цифрові ринки (Digital Markets Act), який стосується зокрема онлайн-платформ і того, як вони використовують свої ринкові можливості. 
  • Meta хоче знати, як європейський регулятор трактуватиме обмін даними між Threads та іншим додатком від Meta – Instagram. 
  • Єврокомісія наразі обговорює питання регулювання з компаніями. Висновок вона планує надати у вересні.
Meta вирішила поки не запускати додаток мікроблогів Threads в Європі – Bloomberg /Фото 1

Контекст

Додаток для мікроблогів Threads, який називають конкурентом Twitter, стане доступним у App Store у США та Великій Британії 6 липня.

Нова соцмережа функціонуватиме аналогічно до Twitter. Користувачам не потрібно створювати спільноту з нуля, Threads допоможе перенести підписників із Instagram.

В описі програми йдеться про те, що Threads стане місцем, де люди збираються, щоб обговорити всі питання, що їх хвилюють. Майбутні користувачі зможуть взаємодіяти з персонами та однодумцями, які їх цікавлять, а також ділитися власними ідеями, думками й творчістю.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні