Категорія
Новини
Дата

Morgan Stanley наклав на банкірів мільйонні штрафи за використання WhatsApp та інших месенджерів у роботі

Morgan Stanley наклав фінансові штрафи на своїх співробітників, зокрема для банкірів вони становили понад $1 млн, за ведення офіційних справ у WhatsApp та інших платформах обміну повідомленнями, пише Financial Times.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Зазначається, що банк намагається покарати співробітників за скандал, який заплямував репутацію групи та призвів до того, що минулого року вона заплатила $200 млн штрафів.
  • Стягнення варіюють від кількох тисяч доларів до понад $1 млн на людину. Штрафи засновані на системі балів, яка враховує такі фактори, як кількість надісланих повідомлень, стаж банкіра та отримання ним завчасних попереджень. 
  • Залежно від розміру штрафу кошти або повертаються з попередніх бонусів, або відраховуватимуться з майбутніх виплат.
  • Morgan Stanley тепер проводить навчання для співробітників, пояснюючи сценарії, коли їм слід перемикати розмови на особистих пристроях на офіційні канали, такі як електронна пошта. Це можуть бути, здавалося б, невинні випадки, коли колеги обмінюються повідомленнями про час чи місце зустрічі.
  • Співробітників попередили, що ці, начебто, прості повідомлення часто призводять до більш суттєвих обговорень, сказало джерело, поінформоване про програми навчання банку.

Контекст

Штрафи для співробітників є останніми наслідками масштабних репресій на Уолл-стріт ыз боку регулювальних органів США у звʼязку з використанням особистих телефонів ы несанкціонованих додатків. Численні розслідування призвели до штрафів на суму понад $1 млрд у банківській галузі.

2020 року Morgan Stanley звільнив як мінімум двох старших співробітників свого товарного підрозділу – Ненсі Кінг і Джея Рубенштейна – за використання ними додатків для обміну особистими повідомленнями, як повідомляла тоді FT.

Інші трейдери з відділу сировинних товарів Morgan Stanley також отримали попередження про використання ними програм для обміну повідомленнями, сказало джерело. Інші банки, такі як Credit Suisse та HSBC, також звільнили банкірів, замішаних у скандалі.

Восени стало відомо, що 11 найбільших світових банків і брокерських контор разом заплатять штраф у розмірі $1,8 млрд після розслідування регулювальних органів щодо використання їхніми співробітниками додатків для обміну повідомленнями, які порушували правила ведення обліку. Morgan Stanley опинився серед банків, що найбільше постраждали від розслідування: минулого року компанія погодилася виплатити $200 млн Комісії з цінних паперів і бірж і Комісії з торгівлі товарними фʼючерсами.

Брокери-дилери повинні дотримуватись суворих правил ведення обліку, покликаних забезпечити регулювальним органам доступ до документів з метою нагляду. Фірми, щодо яких робилися висновки SEC та CFTC, визнали, що поведінка їхніх співробітників порушувала ці правила.

Брокерський підрозділ JPMorgan Chase & Co був першим, хто врегулював суперечку з двома регуляторами ринку через нездатність вести необхідні електронні записи.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні