Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» отримав 7,7 млрд грн прибутку в першому кварталі проти збитку 24,6 млрд грн торік

НАК «Нафтогаз України» в першому кварталі 2023 року отримала 7,7 млрд грн прибутку проти 24,6 млрд грн збитку за аналогічний період минулого року, повідомила пресслужба компанії.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Консолідований операційний прибуток групи «Нафтогаз» у першому кварталі 2023 року склав 3,4 млрд грн. При цьому за аналогічний період минулого року група мала консолідований операційний збиток у сумі 57 млрд грн, свідчить консолідована фінансова звітність групи.
  • «Отримання операційного прибутку – важливий показник сталості бізнесу. Це значне досягнення, враховуючи війну та ті стартові позиції, з яких ми розпочинали роботу», – підкреслив Чернишов.
  • ГК «Нафтогаз», яка займає 80% на ринку газопостачання і виконує спеціальні обов’язки з постачання газу, покращила збір коштів за поставлений газ. Збиток за перший квартал цього року склав 6,3 млрд грн, що на 80% менше, ніж минулоріч.
  • Підприємства групи «Нафтогаз» протягом січня-березня сплатили в бюджет 26 млрд грн, або 7% усіх податкових надходжень держбюджету.

Контекст

«Нафтогаз» – найбільша компанія в Україні, яка видобуває, зберігає та постачає природний газ і нафту. До складу компанії входять «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Укртранснафта» та «Укрнафта».

«Нафтогаз» завершив 2022 рік зі збитком біля 40 млрд грн. Про це голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов сказав в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним».

Олексій Чернишов став головою правління НАК «Нафтогаз України» на початку листопада 2022 року.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні