Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» завершив 2022 рік зі збитком біля 40 млрд грн – Чернишов

«Нафтогаз України» завершив 2022 рік зі збитком біля 40 млрд грн. Про це голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов сказав в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним».

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • За попередніми результатами 2022 року «Нафтогаз» задекларує збиток у межах 40 млрд грн, сказав Чернишов.
  • Серед причин збитків «Нафтогаза» зростання дебіторської заборгованості, яка на кінець року скала близько 270 млрд грн.
  • «Борги накопичуються, я маю створювати певний резерв у фінансовому обліку», – повідомив Чернишов.
  • Голова правління НАК відмовився назвати суму виторгу. «Виторг оцінюється у сотнях мільярдів гривень», – зазначив він.

Контекст

Кабінет міністрів розпорядженням від 3 листопада призначив колишнього міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова головою правління НАК «Нафтогаз України».

«Нафтогаз» у січні – червні 2022 року зазнав збитків у 57 млрд грн. Серед головних причин – різниця між вартістю імпортованого газу та ціною його продажу.

«Нафтогаз» – найбільша компанія в Україні, яка видобуває, зберігає та постачає природний газ і нафту. До складу компанії входять «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Укртранснафта» та «Укрнафта».

Після публікації уточнені дані щодо дебіторської заборгованості. 270 млрд грн — це загальна дебіторська заборгованість, а не тільки борг держави, як було вказано у початковій версії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні