Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» завершив 2022 рік зі збитком біля 40 млрд грн – Чернишов

«Нафтогаз України» завершив 2022 рік зі збитком біля 40 млрд грн. Про це голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов сказав в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • За попередніми результатами 2022 року «Нафтогаз» задекларує збиток у межах 40 млрд грн, сказав Чернишов.
  • Серед причин збитків «Нафтогаза» зростання дебіторської заборгованості, яка на кінець року скала близько 270 млрд грн.
  • «Борги накопичуються, я маю створювати певний резерв у фінансовому обліку», – повідомив Чернишов.
  • Голова правління НАК відмовився назвати суму виторгу. «Виторг оцінюється у сотнях мільярдів гривень», – зазначив він.

Контекст

Кабінет міністрів розпорядженням від 3 листопада призначив колишнього міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова головою правління НАК «Нафтогаз України».

«Нафтогаз» у січні – червні 2022 року зазнав збитків у 57 млрд грн. Серед головних причин – різниця між вартістю імпортованого газу та ціною його продажу.

«Нафтогаз» – найбільша компанія в Україні, яка видобуває, зберігає та постачає природний газ і нафту. До складу компанії входять «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Укртранснафта» та «Укрнафта».

Після публікації уточнені дані щодо дебіторської заборгованості. 270 млрд грн — це загальна дебіторська заборгованість, а не тільки борг держави, як було вказано у початковій версії.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні