Категорія
Новини
Дата

Німеччина розширила гарантії для інвестицій в Україну

Федеральний уряд Німеччини покращує умови гарантій для німецьких інвестицій в Україні, пише Тagesschau. У німецькому міністерстві економіки рішення назвали «сигналом довіри та солідарності».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Відтепер Німеччина покриватиме так звані конверсійні та трансфертні ризики відсоткових платежів за позиками, подібними до акцій.
  • Це довгострокові кредити, які німецькі компанії часто використовують на додачу до звичайної пайової участі для фінансування українських дочірніх компаній. 
  • Міністр економіки Німеччини Роберт Габек пояснив, що чим тісніші економічні звʼязки з Україною, тим швидше країна зможе відновитися.
  • «Тому ми хочемо створити умови та наростити потенціал, доки війна ще триває», – повідомив німецький урядовець.

Контекст

Німеччина надасть Україні гуманітарної допомоги на €381 млн у 2023 році, повідомила у червні міністерка закордонних справ Анналена Бербокпід час Міжнародної конференції з відновлення України (URC 2023) у Лондоні. Німецький уряд планує спрямувати кошти на відбудову житла, продовольчі потреби, генератори, зазначила Бербок. 

«Наша мета – допомогти відновити Україну, яка «підходить для ЄС». Саме тому процес вступу України до ЄС займе особливе місце на Конференції з питань відновлення в Німеччині наступного року», – сказала очільниця німецького МЗС.

У липні німецький уряд підтвердив передачу Україні нового пакету військової допомоги. Україна отримала 10 гусеничних всюдиходів Bandvagn 206, шість зенітних самохідних установок Gepard із боєприпасами, а також снаряди.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні