Категорія
Новини
Дата

NovaPay отримала нову ліцензію НБУ: зможе відкривати рахунки і випускати платіжні картки

Фінансова компанія NovaPay, що входить до групи компаній «Нова Пошта», отримала розширену ліцензію Національного банку України, яка дозволить надавати нові послуги фізичним особам і бізнесу, йдеться у пресрелізі. У компанії кажуть, що відкриття рахунків та власна емісія карток зробить розрахунки для клієнтів швидшими.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Згідно із повідомленням, відповідне рішення регулятор ухвалив 28 квітня. NovaPay відтепер зможе відкривати і обслуговувати рахунки приватних і корпоративних клієнтів, випускати картки до рахунків фізичним особам.
  • Також компанія має можливість здійснювати еквайринг (безготівковий прийом платежів, для бізнесу), забезпечувати перекази без відкриття рахунку, кредитувати, приймати гроші на рахунок і видавати їх тощо.
  • «Для нас це зелене світло на розширення існуючих фінансових послуг для клієнтів та повне перезавантаження бізнес-моделі NovaPay. Ми готуємо усю технічну базу і внутрішню інфраструктуру для реалізаціі нової довгострокової стратегії компанії», – сказав Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.
  • За його словами, відкриття рахунків і власна емісія карток зробить розрахунки для клієнтів швидшими, і це полегшення передусім відчують споживачі «Нової Пошти», а у подальшому – і ті, хто не пов’язаний з логістикою. 
  • Також усі продукти і послуги будуть доступні у відділеннях «Нової Пошти» і в мобільному додатку, що мають намір запустити вже цього року.

Контекст

У 2022 році NovaPay подала також документи на ліцензію EMI (electronic money institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

Міжнародний фінансовий сервіс NovaPay входить до групи компаній «Нової пошти» і вже понад 11 років надає платіжні сервіси онлайн і офлайн у понад 3500 відділеннях «Нової пошти». 

За даними НБУ за 2022 рік, компанія обіймає 45% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні