Категорія
Новини
Дата

NovaPay почала встановлювати свої POS-термінали у відділеннях «Нової пошти»

Клієнти у відділенні «Нової пошти» зможуть швидше розраховуватися під час оплати карткою, йдеться у пресрелізі компанії. NovaPay встановила перші 500 власних POS-терміналів у відділеннях Київської, Львівської, Одеської та Дніпропетровської областей.

Ключові факти

  • До кінця 2023 року NovaPay планує встановити ще 1000 POS-терміналів у інших областях. 
  • «Власна мережа платіжних терміналів дозволяє нам підвищити стабільність роботи системи та заощадити кошти, які ми спрямуємо у розвиток нових і вдосконалення наявних фінансових продуктів», – зазначив Андрій Кривошапко, CEO NovaPay. 
  • У планах компанії встановити 10 000 власних терміналів до 2025 року. 

Контекст

У 2012 році «Нова пошта» створила власну платіжну систему Forpost для обслуговування своїх клієнтів. У 2019-му компанію перейменували на NovaPay. Нині це – міжнародна платіжна система, в рамках якої здійснюються перекази коштів. 

Протягом 2022 року NovaPay здійснила 270 млн транзакцій, пропустивши через систему переказів на 167 млрд грн, свідчать дані компанії. Вона провела 45% внутрішньодержавних переказів на $4,53 млрд, або 270 млн транзакцій. З них 700 000 міжнародних операцій на €36 млн і $16 млн, що майже у 100 разів більше, ніж у 2021-му, кажуть у компанії. Минулого року NovaPay зайняла на українському ринку частку у 45%, посівши третє місце серед важливих платіжних систем поряд із MasterCard, Visa, «Фінансовий світ» та Fondy. 

У квітні цього року NovaPay отримала розширену ліцензію НБУ. Компанія стала першою українською небанківською установою, що має право відкривати рахунки, випускати кредитні та платіжні картки, а також надавати послуги еквайрингу та грошових переказів бізнесу. 

NovaPay здійснила 165,7 млн переказів за підсумками першого півріччя 2023 року, що на 12,2% більше, ніж за перше півріччя довоєнного 2021-го. Загальна сума переказів досягла 108,1 млрд, це на 58,5% більше показника першого півріччя довоєнного року.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні