Категорія
Новини
Дата

Одеська фірма запропонувала за Ізмаїльський винзавод 200 млн грн. В ході аукціону ціна зросла в 11 разів

Фонд держмайна планує продати Ізмаїльський винзавод за 200 млн грн одеській фірмі «Фінінвест груп п». 19 квітня відбувся приватизаційний онлайн-аукціон з продажу активу, повідомила пресслужба ФДМУ.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Під час аукціону, який відбувся в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі», вартість винзаводу зросла в 11 разів (з 17,9 млн грн стартової ціни до 200 млн грн переможної). 
  • У конкурсі брали участь чотири учасники: ТОВ «Електронні торгівельні технології» з остаточною пропозицією 17,8 млн грн, ТОВ «Комфортні метри» – 30 млн грн, ТОВ «Вега агро трейд плюс» – 200 млн грн та ТОВ «Фінінвест груп п» – 200 млн грн. Остання компанія надала пропозицію на кілька хвилин раніше за конкурента і була визнана переможцем.
  • За даними держреєстру, одеське ТОВ «Фінінвест груп п» засноване у 2023 році. Засновником, директором і бенефіціаром значиться Роман Лобанов. Основний вид діяльності – виробництво виноградних вин.
  • Переможець аукціону має 20 робочих днів на сплату вартості лоту після дня завершення аукціону. Лише після надходження коштів до бюджету підписується договір купівлі-продажу.
  • Якщо переможець відмовиться від сплати переможної суми, він втратить гарантійний внесок у розмірі 3,57 млн грн (20% від стартової ціни). Ці кошти будуть зараховані до держбюджету.

Контекст

До складу активів Ізмаїльського винзаводу входять виносховище, цех переробки винограду, цехи розливу, цех виготовлення шампанських вин, склад готової продукції, виставковий комплекс, адмінбудівлі тощо. Загальна площа приміщень – 27 200 кв. м. Активи знаходяться в Одеській області в Ізмаїлі, а також в смт Суворове, с. Плавні та с. Приморське (база відпочинку).

Раніше активи винзаводу використовувалися приватним орендарем для виробництва виноробної продукції, наприклад, шампанських та ігристих вин.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні