Будівля Міністерства оборони США /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

OpenAI працює з Пентагоном над інструментами кібербезпеки

1 хв читання

Будівля Міністерства оборони США Фото Getty Images

Виробник ChatGPT, компанія OpenAI працює з Пентагоном над низкою проєктів, включаючи можливості кібербезпеки, що є відходом від раніше запровадженої стартапом заборони на надання свого штучного інтелекту військовим, пише Bloomberg.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Ключові факти

  • OpenAI спільно з Міністерством оборони США розробляє інструменти для програмного забезпечення кібербезпеки з відкритим вихідним кодом. 
  • Нещодавно компанія видалила зі своїх умов обслуговування формулювання, яке забороняє використання штучного інтелекту у військових додатках.
  • Корпорація Microsoft, найбільший інвестор OpenAI, надає кілька контрактів на програмне забезпечення збройним силам США та іншим гілкам влади. 
  • OpenAI, Anthropic, Google та Microsoft допомагають Агентству перспективних досліджень Міністерства оборони США в рамках AI Cyber Challenge знайти програмне забезпечення, яке автоматично усуватиме вразливості та захищатиме інфраструктуру від кібератак.
  • OpenAI також заявила, що активізує свою роботу стосовно забезпечення безпеки під час виборів, виділяючи ресурси на те, щоб її генеративні інструменти штучного інтелекту не були використані для поширення політичної дезінформації.

Контекст

Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. У середині березня компанія Open AI презентувала четверту версію мовної моделі ChatGPT.

Створення власного чат-бота на базі OpenAI – функція GPT-4 Turbo, покращеної версії GPT-4 для платних підписників. У листопаді 2023-го її представив CEO OpenAI Сем Альтман під час презентації. Протягом дев’яти днів після запуску функції користувачі ChatGPT зробили понад 11 200 нових GPT. 

У січні ОpenAI запустила інтернет-магазин, де люди можуть ділитися налаштованими версіями популярного чат-бота ChatGPT компанії. У магазині зʼявиться таблиця найпопулярніших і трендових чат-ботів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні