Категорія
Новини
Дата

Оператор ГТС шукає постачальників мобільних газотурбінних електростанцій

1 хв читання

Компанія «Оператор ГТС України» оголосила ринкові консультації для постачальників мобільних газотурбінних електростанцій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОГТСУ.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Деталі

  • Цього тижня в ОГТСУ пройдуть попередні ринкові консультації із постачальниками, які здатні поставити в Україну «Комплект мобільної газотурбінної електростанції».
  • Під час ринкових консультацій фахівці ОГТСУ обговорять з потенційними партнерами можливості виробництва, подальшої співпраці, уточнення процесу закупівлі та перегляду умов типового договору, йдеться у повідомленні.

Контекст

У січні цього року теплопостачальне підприємство м. Старокостянтинів Хмельницької області приєднало до мереж когенераційну установку, що була придбана коштом USAID Ukraine. Установка потужністю 1067 кВ обладнана газопоршневим двигуном і генерує одночасно теплову й електричну енергію для забезпечення потреб міських котелень в електропостачанні.

У 2023 році теплопостачальне підприємство Старокостянтинова власним коштом придбало КГУ потужністю 500 кВ, що дало змогу закрити одну третину потреб підприємства з енергозабезпечення критичної інфраструктури міста. 

USAID закуповує 91 когенераційну установку для 32 міст України та двох університетів. Це обладнання загальною потужністю 56,5 МВт, інтегроване в системи централізованого теплопостачання, забезпечуватиме живлення місцевої критичної інфраструктури, зокрема котелень, теплових пунктів, насосних станцій систем водопостачання та водовідведення, а також стабільне теплопостачання до понад 1 млн мешканців і близько 1000 соціальних об’єктів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні