Категорія
Новини
Дата

Банки та торгівельні мережі адаптуються до війскового часу. Скасовують комісії за безготівкові розрахунки та видають готівку прямо на касах

Ощадбанк, ПриватБанк і Райффайзен Банк оголосили про скасування комісії за безготівкові розрахунки, а до сервісу видачі готівки на касі доєднались сотні магазинів, АЗС та аптек

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Заради безпеки українців провідні банки закликали український бізнес, торгові підприємства на час воєнного стану зробити пріоритетом безготівкову оплату банківськими картками, повідомила пресслужба найбільшого ПриватБанку.

Для торговців, які приймають банківські картки, будуть скасовані еквайрингові комісії. Такі умови діятимуть до кінця березня з можливою пролонгацією в залежності від ситуації в країні. Українцям потрібні життєво важливі товари та послуги, йдеться в повідомлені, оплата яких готівкою є додатковим фактором небезпеки.

Якщо потрібна готівка, за даними Національного банку, до сервісу видачі готівки на касі від 500 до 6 000 гривень доєднались мережі АТБ, Сільпо, Фора, Fozzy, Varus, Novus, Roshen, ЛотОК , Thrash, Точка, Сім23, АЗС ОККО, Укрнафта, БРСМ-Нафта, аптеки Біла ромашка, Доброго Дня, АНЦ, Копійка, 911, Аптека оптових цін, лінія магазинів EVA.

«Можливість видавати готівку із кас торговельних підприємств була і раніше. Але зараз, під час війни, вона може врятувати чиєсь життя. Як інкасаторам та банківським працівникам, так і громадянам. Крім того, це дає впевненість у вільному доступі до власних коштів практично в будь-який момент, що також дуже важливо під час воєнних дій», ‒ пояснив заступник голови НБУ Олексій Шабан.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні