Категорія
Новини
Дата

Плюс 12 нових категорій. Приєднатися до програми «єВідновлення» зможе більше бізнесів

До програми грошової допомоги на ремонти «єВідновлення» зможуть долучитися ще більше великих та малих бізнесів. Уряд розширив список відповідних категорій та МСС-кодів, ідеться у повідомленні пресслужби Мінінфраструктури.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Раніше учасниками програми «єВідновлення» могли стати компанії лише за трьома категоріями та МСС-кодами.

Оновлений список:

1711 – генеральні підрядники з вентиляції, теплопостачання та водопроводу;

1731 – підрядники з електрики;

1740 – ізоляція, мозаїка, штукатурні роботи, кам’яна кладка, облицювання плиткою, кахлем;

1750 – підрядники теслярських робіт;

1761 – покрівельні роботи, зовнішня обшивка стін, обробка листового металу;

1771 – підрядники бетонних робіт;

5065 – електричні частини та обладнання;

5074 – обладнання для водопроводу та опалювальної системи;

5198 – лакофарбова продукція та супровідні товари;

5200 – товари для дому;

5713 – покриття для підлоги;

8911 – архітектурні, інжинірингові та геодезичні послуги. 

  • Як зазначили в Мінінфраструктури, тепер власники пошкодженого майна зможуть придбати будматеріали або скористатися послугами ще більшої кількості компаній, а бізнеси – залучити більше нових клієнтів. 

Контекст

З 10 травня всі громадяни, чиє житло зазнало незначних пошкоджень внаслідок збройної агресії РФ, можуть скористатися послугою «єВідновлення» для отримання держдопомоги. У рамках програми українці можуть купувати будівельні матеріали чи замовляти послуги ремонту лише у зареєстрованих в програмі компаній. Подати заяву на участь бізнесу у програмі «єВідновлення» можна на порталі «Дія».

З 5 червня до програми «єВідновлення» дозволили приєднатися бізнесу, який займається продажем будівельних матеріалів і наданням послуг з ремонту житла. 

Послуга «єВідновлення» розроблена Мінінфраструктури спільно з Мінцифри за підтримки проєкту TAPAS Project «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах» USAID / UK aid.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні