Категорія
Новини
Дата

«Порушення професійної етики та втручання в роботу редакції». З видавництва Yakaboo Publishing звільнилася креативна команда

Команда видавництва Yakaboo Publishing звільнилась у повному складі через незгоду з політикою компанії, пише «Читомо».

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти 

  • З видавництва пішли колишні директорка Світлана Ліщина, відповідальні редакторки Юлія Панюхіна й Анастасія Бідонько, менеджерка прав і грантів Світлана Смілян, художня редакторка Анна Гаврилюк і технічна редакторка Наталія Коваль. Про це повідомив письменник Євген Плясецький.
  • Команда видавництва не була згодна з політикою компанії й пропонованим вектором розвитку. «Нас демотивували порушення професійної етики та втручання в роботу редакції», – каже «Читомо» колишня старша редакторка Yakaboo Publishing Світлана Ліщина.
  • Серед створених командою проєктів: три антології української малої прози із серії «Reвізія: перечитай класиків», серія творів для школярів «YAKAшкола», документальний комікс «Блекаут: хроніки нашого життя під час війни росії проти України», книжка про українське підприємництво «Виклик. Шанс. Зміна» Тетяни Водотики.
  • В Yakaboo Publishing підтвердили, що частина працівників змінили формат роботи: деякі продовжують співпрацю на аутсорсі, окремі члени команди розпочали роботу над іншими проєктами. 
  • Yakaboo Publishing продовжує працювати та вже сформувало нову команду.

Контекст 

Українська інтернет-книгарня Yakaboo разом із незалежною видавчинею Оксаною Форостиною заснували видавництво Yakaboo Publishing у 2016 році. Воно спеціалізується на українському нон-фікшні та перекладі українською світових нон-фікшн-бестселерів. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні