Категорія
Новини
Дата

Провідні виробники суднових двигунів розірвали звʼязки з РФ

Фінська Wartsila, провідний виробник суднових двигунів, призупинила роботу з РФ, пише Reuters. Німецька MAN Energy Solutions переглядає контракти, посилюючи торговий тиск на Москву.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Wartsila призупинила всі поставки та продажі в РФ та Білорусь через війну в Україні, сказав представник компанії. Зокрема, припинено навчання з використання двигунів та суднових технологій для російських компаній.
  • MAN Energy Solutions також призупинила навчання з використання свого обладнання в Росії, повідомили два джерела видання. Речник компанії заявив, що вона «на 100% виконує введені санкції».
  • Всі існуючі контракти та замовлення, пов’язані з Росією, «мають переглядатися в кожному окремому випадку», сказано у заяві MAN Energy Solutions. 
  • Враховуючи складність світової морської торгівлі, поки що незрозуміло, як російські компанії зможуть працювати після відмови від подібних послуг, кажуть джерела Reuters.

Контекст

16 березня ЄС запровадив санкції на десятки суднобудівних та судноремонтних підприємств РФ. Проти компаній із списку застосовуються «суворі експортні обмеження щодо товарів і технологій подвійного призначення, а також товарів і технологій, які можуть сприяти технологічному вдосконаленню російського сектору оборони та безпеки».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні