Категорія
Новини
Дата

Reddit домовилась з OpenAI про використання даних платформи для навчання ШІ-моделей

1 хв читання

Компанія OpenAI уклала угоду щодо перенесення контенту Reddit у популярний чат-бот ChatGPT, пише Reuters. Після новини акції платформи соціальних мереж зросли на 12%.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • В рамках угоди OpenAI отримає доступ до програмного інтерфейсу додатків або API Reddit Data, «що надає у реальному часі структурований та унікальний контент із Reddit», згідно з повідомленням.
  • Reddit почне пропонувати користувачам та модераторам певні функції штучного інтелекту на базі OpenAI, компанія також стане рекламним партнером Reddit. 
  • Google оголосила про аналогічне партнерство з Reddit у лютому, що дозволить компанії навчати свої моделі штучного інтелекту, такі як Gemini, на контенті Reddit через доступ до API платформи.

Контекст

Reddit, заснований у 2005 році, у четвертому кварталі мав у середньому 73,1 млн активних унікальних відвідувачів на день. Компанія повідомила про чисті збитки у розмірі $91 млн при виручці в $804 млн у 2023 році порівняно з чистими збитками у розмірі близько $159 млн при виручці в $667 млн роком раніше.

Найбільшим акціонером Reddit є Advance Magazine Publishers Inc., частина видавничої імперії родини Ньюхаус, що володіє Conde Nast, яка купила Reddit у 2006 році та виокремила його у 2011 році.

Інвестори розглядають продаж своїх даних для навчання моделей штучного інтелекту як ключове джерело доходу, крім рекламного бізнесу Reddit.

У березні мережа Reddit оцінила своє первинне публічне розміщення на верхній межі цільового діапазону від $31 до $34 за акцію, залучивши $748 млн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні