Реформування податкової сфери, перевірки та координаційна платформа. Зеленський провів зустріч із представниками бізнесу
Категорія
Новини
Дата

Реформування податкової сфери, перевірки та координаційна платформа. Зеленський провів зустріч із представниками бізнесу

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, що працює в Україні, про це він написав у соцмережах.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Багато нагальних тем. Можливості держави стимулювати економічну активність. Програма «єОселя» та участь бізнесу. Тематика відновлення. Податкова сфера та можливості її реформування. Перевірки. Правоохоронці», – повідомив президент.
  • Під час зустрічі сторони домовилися зменшити проблеми бізнесу від правоохоронних органів, торкнулися питання податкових перевірок, посилення ефективності органів, що мають стимулювати розвиток економіки й забезпечувати супровід інвестицій, повідомляє Офіс президента.
  • Представники бізнесу запропонували створити координаційну платформу для комунікації щодо захисту прав бізнесу й розгляду інших питань. 
  • Президент підтримав цю ініціативу, запропонувавши спільно визначитись із форматом роботи.
  • «Дуже важливо створити майданчик, на якому ми постійно говорили б. Тому що не можна роками накопичувати проблеми: ми їх просто не зможемо потім подолати», – зазначив Зеленський.
  • Президент також зазначив, що відбудова України є великим проектом, і пріоритетом буде участь у ньому українського та іноземного бізнесу.

Контекст

29 червня президент Володимир Зеленський планував провести першу окрему зустріч з бізнесом за час повномасштабної війни з Росією. Попередня його розмова з підприємцями, включно з найбагатшими українцями, відбулася за кілька годин до повномасштабного вторгнення, ввечері 23 лютого 2022 року. 

Одна з задач зустрічі 29 червня з бізнесом – дати президенту більше розуміння, якою економіку та відповідну економічну політику держави у довгостроковій перспективі бачать підприємці. Інша частина адженди – більш нагальні питання. Наприклад, посилення тиску на бізнес та скасування усіх податкових пільг, які були запроваджені після вторгнення.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні