Вадим Новинський  на фото в центрі /УНІАН
Категорія
Новини
Дата

РНБО ввела санкції проти Новинського і священнослужителів УПЦ МП (Оновлено)

Вадим Новинський на фото в центрі Фото УНІАН

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП та колишнього народного депутата, співвласника металургійного холдингу Метінвест Вадима Новинського, йдеться в указі президента.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • До санкційного списку, зокрема, потрапили Вадим Новинський і намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь).
  • Санкції також запроваджено проти священнослужителів УПЦ МП, які переважно перебувають на окупованих територіях, повідомив співрозмовник в ОП.
  • Пресслужба Новинського відмовилася коментувати цю інформацію до офіційного оприлюднення додатка до указу президента.
  • Оновлено. Згідно із документом, у списку санкцій загалом десять осіб. Стосовно Новинського персональні санкції запроваджені на 5 років, вони передбачають блокування активів, повне припинення торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України та інші обмеження.

Контекст

2 грудня президент Володимир Зеленський увів у дію санкції щодо представників релігійних організацій, які повʼязані із центрами впливу в РФ. 1 грудня це рішення ухвалила на засіданні РНБО. Список підсанкційних прізвищ в Офісі президента обіцяли оприлюднити згодом.

У жовтні СБУ почала активно проводити обшуки в будівлях УПЦ МП у різних областях України.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні