Категорія
Новини
Дата

Російський мільярдер Мільнер пожертвує $100 млн біженцям з України. В ініціативі візьмуть участь Airbnb, Flexport та Spotify

Російський мільярдер з ізраїльським паспортом Юрій Мільнер пожертвує $100 млн біженцям з України. В ініціативі бізнесмена та його дружини також візьмуть участь великі IT-компанії з інвестиціями фонду Мільнера, йдеться у повідомленні проєкту.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Фонд Юрія та Юлії Мільнерів Breakthrough Prize заснував ініціативу Tech for Refugees, у якій також візьмуть участь великі IT-компанії, зокрема Airbnb, Flexport та Spotify.
  • Більшість із $100 млн, які пожертвує фонд, буде спрямовано на допомогу постраждалим від війни в Україні. Згодом ініціативу планують розширити на біженців з інших регіонів. 
  • Мільнер в інтервʼю Forbes USA зазначив, що ініціатива Tech for Refugees важлива для нього насамперед через його особисті звʼязки з Україною. Родина Мільнера за батьківською лінією з України, і він у дитинстві проводив там багато часу. 
  • «Наш обовʼязок зараз – відповісти на нагальні потреби біженців, спрямувавши наші звʼязки та ресурси на цю гуманітарну катастрофу», – заявив Мільнер.

Контекст

DST Global та Breakthrough Foundation раніше вже жертвували $5,5 млн проєкту Stand With Ukraine акторів Міли Куніс та Ештона Катчера. Також Breakthrough Foundation обіцяв виділити $3 млн на підтримку постраждалих від російської агресії в Україні та ще $3 млн – організаціям, які надають допомогу українським вченим.

Раніше Мільнер просив Forbes не називати його російським бізнесменом. Він заявив, що є громадянином Ізраїлю і не був у РФ з 2014 року. Також, за словами мільярдера, у РФ у він не має активів і ніколи не зустрічався з Путіним. В 2020 році Forbes переніс Мільнера зі списку російських бізнесменів до списку ізраїльських.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні