Категорія
Новини
Дата

Ryanair більше не продаватиме авіаквитки за €10 через високі ціни на паливо

Ірландський лоукостер Ryanair більше не буде пропонувати свої фірмові тарифи у €1 та €10 протягом наступних років через різке зростання вартості палива. Про це пише Bloomberg із посиланням на ефір BBC Radio 4.

Ключові факти

  • Середній тариф Ryanair підвищиться приблизно на €10 протягом наступних пʼяти років, з приблизно €40 у минулому році до €50 до 2027 року, повідомив директор Ryanair Майкл ОʼЛірі.
  • «Немає жодних сумнівів у тому, що у нижній частині ринку наші справді дешеві рекламні тарифи – тарифи в €1, тарифи в €0,99, навіть тарифи в €9,99 – я думаю, ви не побачите таких тарифів наступні кілька років», – сказав директор компанії.
  • Хоча стрімко зростаючі ціни на пальне, що впливають на тарифи авіакомпанії, також завдають шкоди наявним доходам людей, у Ryanair впевнені, що кількість клієнтів залишиться стабільною. Мандрівники просто обиратимуть дешевші альтернативи, такі як Ryanair та EasyJet.

Контекст

У 2020 році компанія Ryanair перевезла всього 27,5 млн пасажирів, а роком раніше – 149 млн.

До 2026 року Ryanair планував перевозити до 200 млн осіб на рік. 

У 2021 році ОʼЛірі високо оцінював потенціал ринку України, тоді в Ryanair заявляли про готовність запустити рейси в семи нових для ірландського лоукостера місцевих аеропортах. За рахунок українського ринку компанія планувала частково відновити втрачений за час пандемії пасажиропотік – тоді він впав на 81%.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні