Категорія
Новини
Дата

Samsung планує розширити виробництво чипів на своєму найбільшому заводі у 2023 році

1 хв читання

Південнокорейська Samsung Electronics має намір збільшити потужності з виробництва мікросхем на своєму найбільшому заводі з виробництва напівпровідників у наступному році, незважаючи на прогнози економічного спаду, пише Reuters із посиланням на місцеву газету.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Цей крок контрастує зі скороченням інвестицій конкуруючими виробниками мікросхем на тлі падіння попиту та надлишку мікросхем.
  • Аналітики кажуть, що наполегливість Samsung у своїх інвестиційних планах, ймовірно, допоможе їй зайняти частку ринку чипів памʼяті та підтримати ціну своїх акцій, коли попит відновиться.
  • Як повідомляє Seoul Economic Daily з посиланням на неназвані галузеві джерела, Samsung планує розширити виробництво на своєму заводі P3 у Пхентхеку, Південна Корея. Він також розширить виробництво 4-нанометрових чипів.
  • P3, що розпочав цього року випуск передових чипів флеш-памʼяті NAND, є найбільшим підприємством компанії з виробництва чипів.

Контекст

Нещодавно Samsung Electronics заклала фундамент нового комплексу досліджень і розробок у галузі напівпровідників у Південній Кореї. У нього вона планує інвестувати близько 20 трлн вон ($15 млрд) до 2028 року, щоби стати лідером у технології чипів.

На відміну від Samsung, конкурент Micron Technology Inc, що випускає мікросхеми памʼяті, заявив минулого тижня, що скоригує свої інвестиції у 2023 фінансовому році до $7–7,5 млрд порівняно з $12 млрд у 2022 фінансовому році. Днями найбільший виробник мікросхем памʼяті в США Micron Technology Inc. оголосив про низку заходів щодо скорочення видатків, зокрема про скорочення робочої сили на 10%, спрямованих на те, щоб пережити швидке падіння доходів.

Тайванський виробник мікросхем TSMC у жовтні скоротив свій річний інвестиційний бюджет на 2022 рік як мінімум на 10% і обережніше, ніж зазвичай, висловився щодо майбутнього попиту. Водночас TSMC веде переговори з ключовими постачальниками про створення свого першого потенційного європейського заводу в німецькому місті Дрезден.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні