Категорія
Новини
Дата

Samsung інвестує $15 млрд у новий центр досліджень та розробок чипів до 2028 року

Компанія Samsung Electronics заклала фундамент нового комплексу досліджень і розробок у галузі напівпровідників у Південній Кореї. У нього вона планує інвестувати близько 20 трлн вон ($15 млрд) до 2028 року, щоби стати лідером у технології чипів, пише Reuters.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Зазначається, що на сьогодні Samsung є найбільшим у світі виробником напівпровідникової памʼяті та другий за величиною контрактний виробник мікросхем.
  • Нове підприємство на південь від Сеулу здійснюватиме передові дослідження пристроїв та процесів наступного покоління для памʼяті й системних мікросхем, а також розроблення нових технологій.
  • «Samsung Electronics прагне подолати обмеження масштабування напівпровідників», – йдеться в заяві компанії.
  • Віцепрезидент Samsung Лі Чже Ен, якого нещодавно помилував президент Південної Кореї Юн Сук Йоль, зустрівся зі співробітниками відділу виробництва мікросхем і окремо поспілкувався з керівниками щодо способів захисту технологій для розширення лідерства в галузі напівпровідників.
  • «Нам потрібно продовжити нашу традицію превентивного інвестування та притиску на технології», – сказав Лі.

Контекст

У березні Samsung Electronics повідомила, що зупиняє постачання своєї продукції в Росію, приєднавшись до Apple та Microsoft, пише Bloomberg. Компанії припиняють продажі та надання послуг через війну РФ проти України.

Експорт усієї продукції Samsung – від чипів до смартфонів та побутової електроніки – призупинено. 

Південнокорейський технологічний гігант активно стежить за ситуацією і повідомив, що пожертвує $6 млн на гуманітарні заходи в Україні.

На російському ринку смартфонів у 2021 році Samsung посіла друге місце із часткою 27%. На першому місці була Xiaomi (31%), на третьому – Apple (11% ринку).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні