Категорія
Новини
Дата

Словенія направить до України до 5000 станцій Starlink

Словенія направить до України до 5000 станцій прийому супутникового інтернету Starlink , повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Словенія збирає для України всі доступні в ЄС станції прийому супутникового інтернету Starlink . 
  • До 5000 штук буде відправлено в Україну вже найближчими днями, написав Шмигаль у Twitter.

Контекст

Після вторгнення Росії в Україну, голова Мінцифри Михайло Федоров звернувся до Ілона Маска та попросив надати Україні доступ до швидкісного інтернету Starlink. Маск відгукнувся і активував роботу Starlink в Україні – тепер супутники та їхні наземні ретранслятори роздають сюди сигнал, а термінали можуть працювати. 28 лютого в Україну приїхала перша партія терміналів.

4 березня Ілон Маск попередив, що станції Starlink можуть стати цілями російських військ на території України. Супутникове телекомунікаційне обладнання широко «випромінює» сигнал, а тому стає легкою ціллю для радіолокаційної розвідки ворога.

6 березня президент Зеленський після розмови з Ілоном Маском повідомив, що Україна отримає чергову партію систем Starlink для забезпечення інтернетом зруйнованих міст.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні