Категорія
Новини
Дата

Сторінка України стала однією з найпопулярніших офіційних сторінок країн світу в Instagram

У 2022 році сторінка Ukraine.ua увійшла до п’ятірки найбільш популярних офіційних сторінок країн світу в Instagram і набрала понад мільйон підписників. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Ключові факти

  • Охоплення цифрової екосистеми Ukraine.ua, яка об’єднує офіційний сайт України та сторінки держави в соціальних мережах, перевищило мільярд користувачів. Найбільша аудиторія наразі на сторінці України в Instagram.
  • Іnstagram-сторінка України увійшла до п’ятірки найпопулярніших офіційних акаунтів країн у цій соціальній мережі, поступившись профілям Австралії, Туреччини, Канади та Нової Зеландії.
  • У 2022 році постійна аудиторія каналів Ukraine.ua – офіційного сайту, Facebook, Instagram, Spotify, LinkedIn, TikTok, Twitter та Youtube – зросла в понад 10 разів. 
  • Відео у акаунті України в TikTok набрали понад 90 млн переглядів. На офіційну платформу про війну Росії проти України war.ukraine.ua заходили майже 6 млн разів. Із контентом на сторінці України в Facebook взаємодіяли понад 10 млн разів.
  • «Сьогодні ми не чуємо традиційних у попередні роки нарікань, нібито Україна програє інформаційну війну. Натомість світ визнає успішну комунікацію нашої держави під час повномасштабного вторгнення», – зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
Сторінка України стала однією з найпопулярніших офіційних сторінок країн світу в Instagram /Фото 1
Сторінка України стала однією з найпопулярніших офіційних сторінок країн світу в Instagram /Фото 2
Попередній слайд
Наступний слайд

Контекст

Офіційну сторінку України в Instagram запустило Міністерство закордонних справ України та Український інститут. Нині МЗС розвиває її спільно з громадською організацією BRAND UKRAINE.

Сторінка Ukraine.ua – англомовна. Її створили, аби просувати позитивний імідж України серед іноземної аудиторії та боротись із російською пропагандою. На Ukraine.ua в Instagram йдеться про події в Україні, культурні зокрема, інновації, можливості, Україну та українців.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні