Категорія
Новини
Дата

Toyota та Pony.ai планують запустити масове виробництво роботаксі в Китаї

Японський автовиробник Toyota разом із компанією Pony.ai планують масове виробництво роботаксі в Китаї, створивши цього року підприємство, яке вироблятиме автівки, що використовують технологію автономного водіння від стартапу, пише Reuters.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Дві компанії та GAC-Toyota (спільне підприємство японського автовиробника та китайської державної Guangzhou Automobile Group) інвестують понад 1 млрд юанів ($140 млн) разом, йдеться у заяві Pony.ai.
  • «Це не тільки важливий крок для Toyota у здійсненні «спадкоємності та еволюції в китайському стилі», а й новий етап у нашій діловій співпраці з Pony.ai», – заявив генеральний директор Toyota China Тацуро Уеда.
  • Toyota інвестувала сотні мільйонів доларів у Pony.ai з того часу, як компанії вперше обʼєдналися в 2019 році.

Контекст

Китай був в авангарді розробки безпілотних автомобілів, і Pony.ai запустила послуги роботаксі в Пекіні, Шанхаї, Шеньчжені та Гуанчжоу. Компанія також має офіси у США.

Проте автовиробники за межами Китаю відмовилися від амбітних графіків розгортання, передбачених кілька років тому через нормативні перешкоди.

Минулого місяця Toyota заявила, що планує прискорити локальне проєктування та розробку «розумних кабін», які відповідають потребам китайського ринку, що є частиною широкого переходу на електромобілі, оскільки компанія прагне наздогнати дедалі агресивніших місцевих конкурентів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні