Категорія
Новини
Дата

Україна закликала ЄС повністю заблокувати транспортне сполучення з РФ та Білоруссю

Міністерство інфраструктури направило офіційне звернення до Єврокомісії з пропозиціями посилити економічний тиск на РФ та Білорусь. Йдеться про повне блокування наземного та морського транспортного сполучення.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Російський бізнес знаходить обхідні шляхи та продовжує здійснювати операції в інших країнах. Наявні санкції повністю не досягають своєї мети, йдеться у повідомленні. 
  • Мінінфраструктури пропонує ЄС: повністю заблокувати наземне та морське транспортне сполучення з РФ та Білоруссю; заблокувати можливість перевезення вантажів і людей до РФ та Білорусі через територію ЄС і через його кордони; заборонити надання митних послуг щодо товарів, що доставляються до РФ та Білорусі.
  • Вказані заходи необхідні для зупинки постачання до країни-агресора товарів подвійного призначення, що можуть використовуватися для військових потреб, заявляють в міністерстві.

Контекст

Раніше Мінінфраструктури закликало ЄС закрити всі порти для російських та пов’язаних з нею компаній, а також закрити доступ до автомобільної мережі для російських та білоруських перевізників.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні