Сервіс доставки готової їжі з ресторанів Rocket із 15 квітня 2021 року запустили в Амстердамі – столиці Нідерландів.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- Також в Амстердамі компанія відкрила офіс, який буде працювати з новими ринками, пише The Village.
- Наприкінці 2020 року Rocket вперше вийшла на іноземний ринок, запустивши сервіс доставки в Нікосії – столиці Кіпру. Тоді ж компанія змінила назву з Raketa на Rocket.
- Розпочати роботу в Нідерландах Rocket планувала в березні. Загалом сервіс збирається покрити 10 країн у 2021 році.
Довідка
Український сервіс доставки Rocket було запущено в березні 2018 року в Дніпрі. З листопада 2019-го почав роботу в Києві. Зараз сервіс доступний у 28 містах України. Серед партнерів – McDonaldʼs, KFC, «Пузата Хата» та ін. Навесні компанія змогла залучити інвестиції від фонду BeeVenture. За даними «Спарк Інтерфакс», у 2019 році виторг компанії «Рокет Делівері», яка керує застосунком Rocket, склав $91 266.
У жовтні застосунок Rocket потрапив до 10 найпопулярніших додатків у Європі в категорії «Їжа та напої» у третьому кварталі 2020 року, повідомила аналітична компанія Sensor Tower.
Контекст
Окрім Rocket, на українському ринку працює ще Glovo і Bolt Food. Останню службу доставки було запущено тільки наприкінці жовтня. У червні Україну залишила компанія Uber Eats. Glovo оцінює свою частку ринку в Україні приблизно у 80%, а їхній мобільний додаток завантажили понад 3 млн користувачів. Rocket вважає, що має частку в 35–40%, а їхнім додатком користуються майже 2 млн, пише RAU.ua.
Пандемія також сприяла збільшенню попиту на доставку продуктів із супермаркетів. Так, у США в серпні 2020 року продажі, що припадали на нішу доставки продуктів, склали $5,7 млрд, для порівняння в серпні 2019-го – усього $1,2 млрд, свідчать дані Brick Meets Click/Mercatus.
Торік український сервіс із підбору та доставки медичних препаратів Liki24 заявив, що виходить на польський ринок. У вересні 2019-го сервіс доставки продуктів із супермаркетів з України Zakaz.ua було запущено в столиці Молдови Кишиневі, а у листопаді 2020-го в столиці Узбекистану Ташкенті.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.