Категорія
Новини
Дата

«Укрнафта» вперше з 2020 року отримала понад 20 млн грн дивідендів від міноритарної діяльності

1 хв читання

У 2023 році «Укрнафта» вперше у своїй історії отримала понад 20 млн грн дивідендів від міноритарної діяльності. Про це йдеться у повідомленні компанії. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • «Укрнафта» отримала мільйонні дивіденди від транспортно-виробничої компанії «Нафтотранссервіс» та охоронної фірми «Секʼюрайті», в яких володіє частками в розмірі 49,9%.
  • Загальні збори учасників ТОВ «Нафтотранссервіс» прийняли рішення про виплату дивідендів за 2020, 2021, 2022 роки, всього близько 6,3 млн грн, зазначив очільник «Укрнафти» Сергій Корецький. 
  • Щодо ТОВ «Секʼюрайті», то за той же період плюс за 9 місяців 2023 року компанія отримала майже 14 млн грн.
  • У лютому 2024 року очікується наступна виплата дивідендів за 2023 рік від обох компаній. Це перші кошти від результатів їх діяльності з 2020 року, наголосила «Укрнафта».

Контекст

Найбільша нафтова компанія країни «Укрнафта» завершила перше півріччя 2023 року з чистим прибутком у розмірі 14,1 млрд грн, наразі він перевищив 20 млрд грн, повідомив в середині листопада 2023 року директор компанії Корецький. У фінплан 2023 року компанія закладала 12 млрд грн прибутку.

Очільник компанії заявляв, що дохід «Укрнафти» за 2023 рік очікується на рівні 95 млрд грн. «Тобто більше ніж удвічі перевищить середньорічний за останнє десятиліття. І зростання цін на нафту тут ні до чого. Прозора ринкова робота без посередників», – сказав він.

Також «Укрнафта» готується виплатити не менше 6 млрд грн дивідендів за результатами 2023-го.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні