Категорія
Новини
Дата

«Укрпошта» відкриває перші два відділення у Херсоні

Національний поштовий оператор «Укрпошта» 15 листопада відкриває перші два відділення у звільненому Херсоні, повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • «Як обіцяли, повертаємось до Херсону і робимо це не з пустими руками. Сьогодні відкриємо перші два відділення та виплатимо перші пенсії нашим херсонським пенсіонерам», – написав Смілянський у телеграм.
  • Голова компанії підписав наказ про поновлення роботи Херсонської дирекції з 15 листопада. «Сьогодні ще трохи побуду директором Херсонської дирекції, а завтра вже передам усі повноваження, бо день буде особливо насиченим», – зазначив Смілянський.

Контекст

14 листопада у звільненому кілька днів тому Херсоні офіційно підняли прапор України. У заході взяв участь президент Володимир Зеленський.

Мобільні оператори «Київстар» та Vodafone вже запустили у звільненому Херсоні перші базові станції, які працюють на генераторах та терміналах Starlink. 

За словами голови УЗ Олександра Камишіна, вже в найближчі декілька днів буде відновлено залізничне сполучення з Херсоном

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні