Категорія
Новини
Дата

Уряд планує залучити $700 млн від МБРР для підтримки аграріїв

1 хв читання

Україна ініціювала залучення $700 млн від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на підтримку сільського господарства. Уряд ухвалив розпорядження №873-р та №874-р, які дозволять розпочати переговори про підписання угоди між урядом України та МБРР, йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти

  • Йдеться про реалізацію проєкту ARISE – «Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України». У його межах Україна зможе отримати $700 млн на підтримку сільського господарства. 
  • Кошти планують спрямувати на програму «Доступні кредити 5-7-9» для с/г виробництва та харчової переробки, а також на грантову допомогу малим сільгоспвиробникам – користувачам земельних ділянок і тим, хто спеціалізується на розведенні корів, кіз або овець.
  • Реалізація проєкту запланована на 2023-й та 2024 роки.

Контекст

За даними Мінагрополітики, з початку року 11 100 українських агропідприємств одержали 56,2 млрд грн банківських кредитів на розвиток господарств. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 8600 підприємств профінансовано на 33,3 млрд грн. 

Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні