Категорія
Новини
Дата

В ЄС заморозили активів російських олігархів на €30 млрд. Відзвітувала лише половина країн

Європейський Союз заблокував активи на €29,5 млрд фізосіб та організацій, внесених до списків санкцій проти РФ та Білорусі, пише Reuters з посиланням на повідомлення Єврокомісії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Половина держав-членів ЄС повідомили Єврокомісії про блокування активів громадян та організацій РФ та Білорусі на €29,5 млрд. У списку, зокрема, яхти, вертольоти, нерухомість, а також предмети мистецтва на €6,7 млрд.
  • Крім того, країни ЄС заблокували транзакцій на суму в €196 млрд.
  • Єврокомісія поки що не має повної картини щодо вартості заблокованих активів російських олігархів. Згаданий обсяг може становити лише незначну частину активів, які можуть бути заблоковані, зазначає агентство. Раніше лише в Нідерландах нарахували активів олігархів з чорного списку на €27 млрд.

Контекст

ЄС у рамках пʼятого пакету санкцій проти РФ включив до списків санкцій 217 фізичних та 18 компаній. Нові санкції торкнулися підприємців, а також членів сімей осіб, які вже перебували під санкціями.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні