В Україні зафіксовано новий рекорд споживання електроенергії, «Укренерго» просить економити /Shutterstock
Категорія
Новини
Дата

В Україні зафіксовано новий рекорд споживання електроенергії, «Укренерго» просить економити

1 хв читання

Shutterstock

У середу, 10 січня, в Україні зафіксовано новий рекорд споживання, особливо в ранкові години, повідомляє «Укренерго». Зазначається, що диспетчерський центр упродовж всього дня намагається збалансувати роботу енергосистеми.

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Ключові факти

  • «Укренерго» закликало ощадливо споживати електроенергію, щоб допомогти енергосистемі працювати в складних погодних умовах без навантажень.
  • Зокрема, зменшити використання кондиціонерів для опалення приміщення та обігрівачів, особливо це актуально в ранковий та вечірній час. Також українців просять не вмикати одночасно декілька електроприладів і вимикати світло в приміщеннях, де не знаходитесь.
  • НЕК також закликало бізнес долучитися до підтримки енергосистеми і зменшити освітлення вивісок, вітрин, банерів та новорічних гірлянд.

Контекст

З початку січня споживання електроенергії в Україні стрімко зросло, зокрема через похолодання. 

За даними Міненерго, станом на 10 січня попри значне зростання споживання електроенергії власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також на поточну добу планується імпорт електроенергії 2223 МВт*год. Експорту не передбачається.

У відомстві зазначили, що ситуація контрольована, графіки відключень не застосовуються.

В аварійний короткостроковий ремонт виведено 1 одиницю генеруючого обладнання. Водночас після ремонту до роботи підключено блок ТЕС.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні