Категорія
Новини
Дата

Верховна Рада ратифікувала угоду про «відкрите небо» з ЄС

1 хв читання

Верховна Рада ратифікувала угоду про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. Закон підтримали 311 народних депутатів.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Прийняття закону дозволить завершити процес виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних аби угода набрала чинності.
  • Реалізація угоди відбуватиметься у два етапи, що передбачає поступове приведення положень законодавства України у відповідність до вимог і стандартів ЄС, повідомила заступниця міністра інфраструктури Анна Юрченко, представляючи законопроект №0144.
  • Угоду про «відкрите небо» повинні ратифікувати всі країни-члени ЄС.

Контекст

Україна та ЄС підписали угоду про єдиний авіаційний простір у жовтні 2021 року. «Відкрите небо» має урівняти у деяких правах українські та європейські авіакомпанії, зняти монополію на окремі маршрути, встановлену двосторонніми договорами, полегшити відкриття нових маршрутів між українськими та європейськими містами, та як наслідок – знизити ціни на авіаквитки.

Спрощення авіаперевезень буде проходити в два етапи. На першому етапі знімуть всі обмеження для українських перевізників на польоти між містами ЄС. На другому – дозволять іноземним авіаперевізникам здійснювати внутрішні рейси в Україні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні