Категорія
Новини
Дата

Верховна Рада ратифікувала угоду про «відкрите небо» з ЄС

Верховна Рада ратифікувала угоду про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. Закон підтримали 311 народних депутатів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Прийняття закону дозволить завершити процес виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних аби угода набрала чинності.
  • Реалізація угоди відбуватиметься у два етапи, що передбачає поступове приведення положень законодавства України у відповідність до вимог і стандартів ЄС, повідомила заступниця міністра інфраструктури Анна Юрченко, представляючи законопроект №0144.
  • Угоду про «відкрите небо» повинні ратифікувати всі країни-члени ЄС.

Контекст

Україна та ЄС підписали угоду про єдиний авіаційний простір у жовтні 2021 року. «Відкрите небо» має урівняти у деяких правах українські та європейські авіакомпанії, зняти монополію на окремі маршрути, встановлену двосторонніми договорами, полегшити відкриття нових маршрутів між українськими та європейськими містами, та як наслідок – знизити ціни на авіаквитки.

Спрощення авіаперевезень буде проходити в два етапи. На першому етапі знімуть всі обмеження для українських перевізників на польоти між містами ЄС. На другому – дозволять іноземним авіаперевізникам здійснювати внутрішні рейси в Україні.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні