Категорія
Новини
Дата

Виходить фільм «Беар Ґріллс зустрічається з президентом Зеленським». Про що він та де його дивитись

В грудні британський телеведучий Беар Ґріллс приїхав у Київ на зйомки документального фільму про Україну у війні. Сьогодні, 26 березня, відбудеться премʼєра стрічки.

Володимир Зеленський та Беар Ґріллс у Києві

Володимир Зеленський та Беар Ґріллс у Києві

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Ввечері 26 березня на каналі Discovery+ вперше покажуть стрічку телеведучого Беара Ґріллса про візит до України та зустріч із Володимиром Зеленським. Фільм також транслюватимуть на стримінгу Megogo
  • У стрічці Ґріллс гуляє вулицями Києва із президентом України та проводить інтерв’ю з жителями Києва та області. Зокрема, спілкується із журналісткою Аліною, що втратила на війні батька, та воїном Олександром, який доєднався до армії на початку вторгнення.
  • Яким журналіст побачив Зеленського? «Він добре захищений, до нього складно дістатись! – каже Ґріллс. – Але коли ми гуляли та розмовляли, я побачив, що він – скромна, керована серцем людина, орієнтована на родину, яка присвятила життя захисту країни від агресії». Грілз описує, як вони з президентом їли шоколадку та спілкувались про життя, дитинство та мрії.  
  • Подорож американського ведучого тривала три дні, не враховуючи часу до Києва та назад. Лише дістатись до столиці було окремою місією, згадує Ґріллс, відомий своїми телевізійними шоу про виживання у надзвичайних умовах. Ведучий стикнувся із ракетною загрозою, блекаутами, комендантською годиною та іншими реаліями життя в Україні під час війни.

Цитата:

«Це були одні з найбільш інтенсивних тижнів у моїй кар’єрі. Почути від очевидців про жахи та воєнні злочини – як-от депортація дітей в російські табори – було шокуюче, як і відвідати Бучу та Ірпінь, де відбулось так багато злочинів. Ніколи не забуду це та привілей бути поруч із президентом з-поміж таких сміливих людей». 

Контекст:

Беар Ґріллс – британський мандрівник та телеведучий, відомий програмами про виживання в екстремальних умовах – зокрема, «Man vs. Wild», де йому доводиться шукати їжу, воду та житло в дикій природі. Його правило виживання? «Щодо уникнення дронів – дійте до того, як потрапите в смертельну ситуацію. Уникнення – ключовий принцип, як у бійці, так і в природі». 

Він приїздив в Україну для зйомки фільму на початку грудня 2022 року. Раніше, у жовтні, в Київ приїздив американський телеведучий Девід Леттерман. Його інтерв’ю з президентом та українськими волонтерами і коміками вже можна побачити на Netflix. 

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні