Категорія
Новини
Дата

Ймовірність припинення війни в Україні зросла — голова МЗС Туреччини

Ймовірність припинення війни Росії проти України зросла. Такий висновок зробив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу після поїздки у Москву, пише TRT Haber.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти 

  • Україна запропонувала, щоб гарантами її безпеки виступили пʼять постійних членів Ради безпеки ООН, а також Німеччина та Туреччина, повідомив міністр.
  • Під час вчорашніх контактів у Москві Чавушоглу зробив висновок, що РФ може прийняти таку пропозицію.
  • Необхідно якомога швидше підготувати ґрунт для зустрічі на рівні лідерів держав, заявив голова МЗС Туреччини.

Контекст

16 березня Financial Times з посиланням на джерела повідомила, що Україна і РФ домоглися «значного прогресу» за попереднім мирним планом з 15 пунктів, який містить припинення вогню та виведення російських військ. В Офісі президента заявили, что Україна має свої позиції. «Єдине, що ми підтверджуємо на цьому етапі, – це припинення вогню, виведення російських військ та гарантії безпеки від низки країн», – прокоментував інформацію радник голови ОП Михайло Подоляк.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні