Категорія
Новини
Дата

YouTube додасть водяні знаки на короткі відеоролики

Відеоплатформа YouTube почне додавати водяні знаки в ролики в розділі YouTube Shorts, щоб боротися з перепостами одного й того ж контенту. Про це пише Engadget.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Сайт почав додавати водяні знаки до коротких відео, завантажених із порталу Studio для авторів.
  • YouTube почне додавати водяні знаки спершу для коротких відео, які створюються на настільних компʼютерах найближчими тижнями, а потім перейде на мобільні пристрої, очікується, що це станеться протягом наступних місяців.
  • Після того, як популярність TikTok різко зросла, інші інтернет-компанії усвідомили, що короткі відеоролики популярні серед молоді, і швидко розробили нові продукти, здатні конкурувати з платформою. 
  • «Однак якщо ви витратите час на перегляд відео в декількох додатках і на вебсайтах, ви легко побачите, що автори, як правило, публікують одні й ті ж відео на декількох сервісах, наприклад, багато роликів Instagram також є відео TikTok», – йдеться в матеріалі.
  • У YouTube кажуть, що ставлять водяні знаки на Shorts, щоб «глядачі могли бачити, що контент, яким користувач ділиться на різних платформах, можна знайти на YouTube Shorts». 
  • У Engadget вважають, що новою функцією YouTube сподівається підвищити поінформованість про те, що платформа також розміщує короткі відеоролики, як і її конкуренти.

Контекст

YouTube вперше запустив свій формат коротких відео в Індії ще у 2020 році, а торік випустив його у 100 країнах. 

Через кілька місяців він виділив $100 млн, щоб почати платити творцям Shorts.

У червні цього року YouTube заявив, що Shorts вже має 1,5 млрд активних користувачів, що входять в систему на місяць, порівняно із 1 млрд активних користувачів на місяць, про які TikTok повідомив у вересні 2021 року.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні