Категорія
Новини
Дата

Зеленський готовий до діалогу з Путіним, але не до капітуляції

Президент України Володимир Зеленський знову закликав президента Росії Володимира Путіна до діалогу. Він згоден шукати компроміси, але не збирається капітулювати. Про це Зеленський заявив в інтервʼю ABC News.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Зеленський заявив, що готовий до діалогу з президентом країни-агресора. Путін має розпочати діалог, замість того щоб жити в інформаційній бульбашці, сказав Зеленський.
  • Україна не піде на капітуляцію, сказав президент у відповідь на питання, чи готова Україна піти на вимоги Росії для завершення війни – змінити Конституцію, відмовитися від вступу до НАТО, визнати псевдореспубліки та Крим російськими.
  • Зеленський згоден шукати компроміси, зокрема щодо НАТО, але зазначив, що Україна не готова приймати ультиматуми і не буде «просити щось навколішки».

Цитата

«Щодо НАТО: я охолов до цього питання після того, як ми зрозуміли, що НАТО не готовий прийняти Україну. Альянс боїться суперечливих речей та конфронтації з РФ», – сказав Зеленський.

Контекст

Україна не отримала тих результатів, на які розраховувала на другому раунді переговорів з російською стороною, повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. Єдиний рух – деяке розуміння, як можна організувати гуманітарні коридори.

Третій раунд переговорів між делегаціями України і Росії, який відбувався в Білорусі 7 березня, завершився з «невеликими позитивними зрушеннями» щодо логістики гуманітарних коридорів, але без суттєвих проривів, повідомив Подоляк.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні