Google прискорює плани повторного відкриття офісів у деяких частинах США. Компанія не збирається продовжувати практику масової віддаленої роботи з осені, пише CNBC.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Повертатися до офісів зможе обмежена кількість співробітників за власним бажанням із квітня.
- Повністю офіси відновлять роботу з 1 вересня.
- Якщо працівники захочуть працювати віддалено після 1 вересня понад 14 днів на рік, їм доведеться офіційно запитувати дозволу. Причому компанія залишає за собою право в будь-який момент викликати співробітника до офісу.
- Подати заявку на віддалену роботу можна буде на термін до 12 місяців за «виняткових обставин».
- Планується, що з вересня співробітники будуть приходити в офіс три дні на тиждень.
- Поверненню до офісів сприяє наявність вакцин та тенденції до зниження кількості випадків COVID-19 у США.
Важливі цифри
2021 року Google планує витратити $7 млрд на розширення офісних площ у США, з них $1 млрд у штаті Каліфорнія. Інвестиції будуть спрямовані, переважно, на існуючі майданчики. У компанії розраховують створити 10 000 робочих місць.
Контекст
У березні Google була однією з перших компаній, які порадили своїм співробітникам працювати з дому, перш ніж інші корпорації усвідомили ризики спільної роботи в закритих офісах. Вона неодноразово відкладала терміни повернення працівників до офісу. Проте зараз дотримується іншого підходу порівняно з такими компаніями, як Facebook і Twitter, які пообіцяли дозволити віддалену роботу.
Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційну роботу. Dropbox також дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal пропонуватиме співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати.
Українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua, після карантину також працюватиме дистанційно. Однак не всі бачать тільки переваги в дистанційній роботі. Співзасновник Netflix Рід Хастингс заявив, що масовий перехід персоналу на віддалену роботу не дає позитивних результатів – командам стало складніше обговорювати ідеї. Він назвав величезним недоліком відсутність особистих зустрічей, особливо на міжнародному рівні.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.