Прослухати матеріал
06:51 хвилинIT-курси GoIT, а також освітні проєкти, що виросли з її екосистеми, університет Neoversity та GoITeens об’єднуються під спільним брендом-парасолькою BetterED. Мета – збільшити кількість студентів, що переходять до інших продуктів обʼєднаної компанії після завершення навчання до 25%. Який план?
«Ця розсилка про тих, хто шукає свої ШІ-кейси вголос»
4 березня ІТ-курси GoIT та споріднені проєкти GoITeens, GoITeens School і Neoversity об‘єдналися в освітній холдинг BetterED. Компанія також презентувала айдентику, сайт та відеоманіфест обʼєднаної платформи.
GoIT – одна з найбільших онлайн-шкіл для новачків в IT, де є курси технічних (програмування) і нетехнічних (маркетинг, аналітика тощо) професій. Компанію запустив серійний підприємець Роман Корицький у 2014 році. Виторг в Україні у 2024-му – 0,5 млрд грн, згідно з YouControl.