Інформація про Imperial Tobacco

Виторг 8,8 млрд грн, FMCG

Imperial Tobacco /Freepik
Збиток 3 млн грн
71 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
622
Керівник
Растіслав Чернак
Власник
Imperial Brands PLC
Річний приріст виторгу
14%
Центральний офіс
Київ
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
24 113 грн
Керівник HR
Ганна Добринець
Показник work-life balance
89%

50 найкращих роботодавців 2021

Українська «дочка» Imperial Tobacco не планує відмовлятися від гібридного режиму роботи. «Такий формат дозволяє запобігти цифровому виснаженню і не позбавляти людей соціальних контактів», – каже HR‑директорка компанії Ганна Добринець. Аби мінімізувати контакти, компанія трансформувала офісний простір та автоматизувала частину адміністративних процесів. Наприклад, збільшили відстань між столами, в їдальні встановили роздільники зі скла, щоб можна було сидіти по одному. Переміщуватися коридорами дозволено лише у масці. Всіх підключили до платформи Workday, яка полегшила оформлення відпустки, контроль перепусток та взаємодію з керівником.

Корпоративні освітні програми націлені на те, щоб навчити співробітників критичного мислення, культури комунікацій та мистецтва вибудовувати особисті межі. У 2022 році до них буде додано програми лідерства й підвищення управлінських навичок. «Відповідальність – ключова характеристика, – каже Добринець. – У нас немає точок контролю, важливо, щоб людина була самоорганізованою і підготовленою». Тренінги, за її словами, відвідують до 120 працівників, ще до 40 осіб переглядають матеріали у записі.

100 найбільших приватних компаній 2021

Подія року: у 2020 році компанія збільшила обсяг експорту на 28%, довівши його частку в продажах до 52%. 47% експорту припадає на Саудівську Аравію. Вироблені в Україні сигарети компанія також постачає в Афганістан, Пакистан, Ізраїль, Китай, Палестину і Молдову. В Україні Imperial Tobacco представляють чотири бренди: West, Parker & Simpson, «Прима», Davidoff Cigarettes. Останній, за даними компанії, розвивається набагато швидше за інших.

100 найбільших приватних компаній 2020

Підвищення акцизів на 29%, зростання нелегальної торгівлі і трудова міграція скоротили у 2019 році виробництво сигарет в Україні на 15%, до 51 млрд штук, говорив в інтервʼю «ІнтерфаксУкраїна» в лютому гендиректор української «дочки» Imperial Tobacco Ростислав Чернак. Частка очолюваної ним компанії скоротилася у 2019 році на 1,5 процентних пункта, до 12,6%. Найбільше компанія страждає від нелегальної торгівлі та зростання акцизів. Причина в структурі портфеля. 47,5% продукції Imperial Tobacco припадає на недорогі сигарети, що найчутливіші до цінових коливань. 35,9% портфеля – сигарети середнього цінового сегмента, 12,2% – преміальний сегмент. У 2019 році Київська тютюнова фабрика Imperial Tobacco експортувала майже 40% продукції у 20 країн. Найбільший ринок – Саудівська Аравія. 

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
SoftServe
Виторг 9 млрд грн (оцінка Forbes)
Прибуток н/д
RDS /Shutterstock
Виторг 8,4 млрд
Прибуток н/д
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд