Інформація про Марія Гаврилюк

28 років, Засновниця Gunia Project

Марія Гаврилюк /з особистого архіву

30 до 30 2021

У неї багатий досвід роботи у сфері дизайну, виняткове розуміння естетики та краси. Цілеспрямованість та постійне бажання вдосконалюватися роблять її успіх абсолютно заслуженим.

Маруся Коваль голова маркетингу ЦУМ

У лютому 2020 року Володимир Зеленський подарував Папі Римському Франциску різдвяний посуд для куті авторства українського бренда Gunia Project. Gunia (читається «Гуня») виробляє кераміку та модні аксесуари з мотивами з фольклору та наївного мистецтва. За останній рік виробництво, яке розвивають Гаврилюк та її партнерка Наталія Каменська, 38, зросло вдвічі. Над виробами працює 50 майстрів, відкрився магазин у Києві. Бренд вийшов на іноземні ринки та планує розширюватися.

Головне досягнення: Популяризація українського наївного мистецтва і ручних технік в Україні та за її межами.

Чого навчили батьки: «Я – третє покоління сім’ї архітекторів та звикла жити в оточенні нескінченного потоку ідей, будівництв та змін. Батьки навчили дивитися на всі боки».

Плани на 2022 рік: Видати книгу про українське наївне мистецтво. Збільшити кількість закордонних точок продажу з 7 до 20. Відновити в Україні виробництво виробів із порцеляни (всі фабрики закрилися). Вирости як менеджер завдяки курсу в kmbs. Навчитися ловити хвилю на серфінгу без підказок інструктора.

Поруч в рейтингу «30 до 30 2021 рік»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд